Калейдоскоп новин

Черепаха знайшла будинок господарів через два роки

У Британії македонська черепаха Арні через два роки після пропажі прийшла до старого будинку гос­подарів у місті Гоптон-Канґефорд. Черепаху побачила колишня сусідка сім’ї Біван, котра проходила повз будинок. До зникнення черепаха прожила в сім’ї вісім років. Біван остаточно переконалися в тому, що це їхня вихованка, упізнавши маленьку зелену плямочку від фарби, яку їхня дочка випадково залишила на пан­цирі Арні багато років тому.

 

72 хот-доги за 10 хвилин

У Нью-Йорку пройшов черговий щорічний конкурс із поїдання хот-догів на швидкість, під час якого було встановлено новий рекорд. Чемпіо­ном змагань став Джоуї Честнат на прізвисько «щелепи» — житель калі­форнійського міста Сан-Хосе. Він уже вдесяте обігнав усіх своїх суперників та побив власний рекорд, з’ївши 72 хот-доги за 10 хвилин, у той час, як у його суперника «влізло» 62 сосиски. Минулого року Честнат за цей же час з’їв 70 хот-догів.

 

На зміну динозаврам з’явилися жаби

Сьогодні відомо близько 6’700 видів жаб, але нестача генетичних даних до цього часу не дозволяла відстежити їхню еволюційну історію. Тепер же, ви­вчивши 95 наборів генів від особин 145 видів, дослідники встановили, що генетична різноманітність жаб різко зросла 66 млн. років тому — після того, як впав астероїд, що знищив майже все живе на планеті.

 

Джерело статті: газета «Житомирщина»

ТОП новости

Вход

Меню пользователя