Заступниця радника місії США при ОБСЄ: до виборів на Донбасі РФ має вивести війська та роззброїти терористів


Під час засідання Постійної ради ОБСЄ США закликали Росію виконати свої зобов’язання в рамках Мінських угод, включаючи повне дотримання режиму припинення вогню, виведення своїх сил та припинення підтримки бойовиків "Л/ДНР"

Про це заявила заступниця політичного радника місії США при ОБСЄ Лейн Дарнелл Баль під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, повідомляє "Укрінформ". Об этом сообщает uagolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Наша увага має зосередитися на безпеці. Ми закликаємо Росію виконати свої зобов’язання в рамках Мінських угод, включаючи повне дотримання режиму припинення вогню, виведення своїх сил та припинення підтримки, роззброєння та розформування незаконних збройних формувань у так званих народних республіках, перед тим, як просуватися з місцевими виборами на сході України", — заявила американський дипломат.

У місії США при ОБСЄ заявили, що останні події на сході України обнадіюють. Після встановленого режиму припинення вогню 21 липня загальний рівень насильства знизився, сторони розпочали довгоочікуваний ремонт пішохідного мосту в Станиці Луганській, також є прогрес у розмінуванні.

"Ми також вітаємо нещодавній діалог між Україною та Росією та сподіваємось на подальшу деескалацію конфлікту, починаючи з розведення сил у Золотому та Петрівському 7 жовтня", — повідомила Лейн Дарнелл Баль.

Під час засідання в місії США при ОБСЄ ще раз наголосили на повній підтримці Вашингтоном суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи її територіальні води.

"Ми приєднуємось до наших європейських та інших партнерів, підтверджуючи, що наші пов’язані з "Мінськом" санкції проти Росії залишатимуться в силі, допоки Росія повністю не виконає свої мінські зобов’язання. Окремі санкції, пов’язані з Кримом, залишатимуться в силі, поки Росія не поверне Україні повний контроль над півостровом", — підкреслила дипломат.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/zastupnycya_radnyka_misiyi_ssha_pry_obsye_do_vyboriv_na_donbasi_rf_maye_vyvesty_viyska_ta_rozzbroyity_terorystiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя